(0212) 551 13 88

Kurumsal

İlk işe başladığında fason üretim yaparak başlamıştır. 2000 yılından sonra ise balkan ülkeleri ile avrupa ülkelerine çocuk ve yetişkin örme grubu ürünler üretmiştir.

1993 yılında tekstil sektöründe faaliyet göstermeye başlayan Minah Tekstil , 24 yıllık deneyim ve 90 fabrika çalışanı 25 satış ve idari personel ağında çalışan ile günlük ihtiyaçlarınıza kaliteli çözümler sunar. 

Son teknoloji üretim tesisimiz, depomuz, geniş pazarlama ağımız ve müşteri odaklı satış politikamız ile sektörün en trend ürünlerini sizler için tasarlıyoruz.

Kurulduğu günden bugüne kaliteyi ve rahatlığı müşterilerine sunan firmamız sahip olduğu bu iyi imajı korumayı ve sizlere daha iyi hizmet sunmayı hedeflemektedir. Minah Tekstil , dünya trendlerini yakalayan, daima modayı takip eden, son teknoloji üretim tesisleriyle, en kaliteli ürünleri sizlere sunar.

Bu hedeflere ulaşmak adına faaliyet gösterdiğimiz alanlarda üretim standartlarımızı daima daha iyiye taşımak ve piyasada lider konumunda olmak temel ilkemizdir.

Minah Tekstil  olarak ulusal ve uluslararası standartlar çerçevesinde, Üretim lisansımız ve Ekotex Sertifikası ile hizmet sunuyoruz..

Kurumsal

1993 yılında tekstil sektöründe faaliyet göstermeye başlayan Minah Tekstil , 24 yıllık deneyim ve 90 fabrika çalışanı 25 satış ve idari personel ağında çalışan ile günlük ihtiyaçlarınıza kaliteli çözümler sunar. Son teknoloji üretim tesisimiz, depomuz, geniş pazarlama ağımız ve müşteri odaklı satış politikamız ile sektörün en trend ürünlerini sizler için tasarlıyoruz.

Adres Bilgilerimiz

world-map

Çobançeşme Mahallesi Selvi Sokak No:10 Bahçelievler - İstanbul

Tel : +90(212) 551 13 88
Gsm : +90(532) 564 04 78
Mail : This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.