(0212) 551 13 88

İnsan Kaynakları

Şirket dinamizminin gerektirdiği yetkinliklere sahip, öğrenmeye ve gelişmeye istekli, verimliliği esas alan ve sistem odaklı yaklaşım sergileyen çalışanları; şirketimize kazandırmak, onların kişisel ve mesleki gelişimlerine katkı sağlamak ve potansiyellerini en verimli şekilde kullanmalarına olanak sağlamak.

MİSYON

Minah Tekstil 'in stratejileri ve hedefleri doğrultusunda; çalışanlarımız için çağdaş insan kaynakları uygulamalarını hayata geçirip, sürekliliğini sağlamak ve gereksinimler doğrultusunda geliştirmek.

VİZYON

Minah Tekstil 'in sürekli başarısı için; kendisi ve işine değer katan, kuruma bağlılığı yüksek, çözüm odaklı insan kaynağına sahip olmak. Dünyada global satış ve tedarik bayileri ile, Minah Tekstil  uluslu ve hızlı tempolu küresel ticaret ortamında büyük kariyer fırsatları vardır. Biz itina ile her bir başvuruyu değerlendireceğiz.

İnsan Kaynakları Departmanı ( This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ) mümkün olduğu kadar çok detay içeren başvurunuzu gönderin veya buradan başvuru gerçekleştirin

 

Telefonla yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır.

Kurumsal

1993 yılında tekstil sektöründe faaliyet göstermeye başlayan Minah Tekstil , 24 yıllık deneyim ve 90 fabrika çalışanı 25 satış ve idari personel ağında çalışan ile günlük ihtiyaçlarınıza kaliteli çözümler sunar. Son teknoloji üretim tesisimiz, depomuz, geniş pazarlama ağımız ve müşteri odaklı satış politikamız ile sektörün en trend ürünlerini sizler için tasarlıyoruz.

Adres Bilgilerimiz

world-map

Çobançeşme Mahallesi Selvi Sokak No:10 Bahçelievler - İstanbul

Tel : +90(212) 551 13 88
Gsm : +90(532) 564 04 78
Mail : This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.